Zaterdag 21 september 2019 

 

 

 

Grote Zaal 

 

Midden Zaal 

16.00-16.25 

Dansstudio Djazzle                                                                                    
www.djazzle.com 

16.30-18.00 

LeineRoebana Dansworkshop                                                             
www.leineroebana.com 

16.30-17.00 

Chassé Koor
Info@chassekoor.nl 

 

 

17.05-17.35 

Tiggelman Dance & Events
www.1-2dance.nl 

 

 

17.40-18.10 

Badra Falak Bellydance
www.badra.nl 

 

 

18.15-18.45 

Dansschool Fuse
www.dansschoolfuse.nl 

18.15-18.40 

Majorette en Twirlvereniging Expression
saskiaf72@gmail.com
 

18.50-19.20 

Every Move Dansstudio
www.everymove.nl 

18.45-19.15 

Jongerenzanggroep Pop-Up!
jongerenzanggroeppopup@gmail.com 

19.30-20.00 

Dansstudio Jump
www.dansstudiojump.nl 

19.25-19.55 

Orkest Labanda Breda
www.labanda.nl 

20.05-20.35 

Popkoor Prestige Breda
www.popkoorprestige.nl 

20.00-20.30 

Flesjbek Muziektheater
www.flesjbek.nl 

20.45-21.15 

Djembasa
www.djembasa.nl 

20.35-21.05 

21.20-22.05 

Bredaasch Showorkest S-Toffe Jongens
met Groot Evenementenkoor Breda
en Gemengd 
Koor Just Us
www.s-toffejongens.nl
www.grootevenementenkoor.nl
www.koorjustus.nl 

21.10-21.40 

Zangvereniging Nootwaar
www.nootwaar.nl 

 

 

 

 

 

Foyer 

 

Kleine Zaal 

16.00-16.30 

All Time Music Band
www.atmb.nl 

16.10-16.30 

Dansstudio Club Cadans
clubcadans@gmail.com 

16.35-17.05 

Tegen de Wind mee
www.tegendewindmee.nl 

16.35-17.05 

Muziekles Breda
www.muzieklesbreda.nl 

17.10-17.40 

Kwartet Giocoso
kwartetgiocoso@gmail.com 

17.10-17.40 

Mannenkoor Heerenleven
www.heerenleven.nl 

17.45-18.15 

DD and the Tubescreamers
esterenmaarten@gmail.com 

17.45-18.05 

Duo ‘De Rit’
info@praktijkpsh.nl 

 

 

18.10-18.40 

Van Kelderen
vankelderen59@gmail.com 

18.45-19.15 

De Mee-Singers met Lief en Leed
ciba129@hotmail.com 

18.45-19.10 

Kollektief Mistero Buffo
mvgeenen@dds.nl 

19.25-19.55 

De Simmers
www.de-simmers.nl 

19.15-19.40 

Singing Circle Koorgroep
www.muziekatelierongering.nl 

20.00-20.30 

Van Kelderen
vankelderen59@gmail.com 

19.45-20.15 

De Gitaargroep o.l.v. Jan Naalden
www.jannaalden.nl 

20.40-21.10 

The Small Town Big Band
www.smalltownbigband.nl 

 

 

21.15-21.45 

Si on Chantait
palmpalm4@telfort.nl 

 

 

21.55-23.00 

2swing4u
www.2swing4u.nl 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 22 september 2019 

 

 

 

Grote Zaal 

 

Midden Zaal 

11.00-11.30 

The Scene of Dance
www.the-scene.nl 

11.00-11.30 

Mandoline Orkest Estrellita
www.estrellita.nl 

11.35-12.00 

Dansschool Lotuz
www.dansschoollotuz.nl 

11.35-12.35 

Scapino Dansworkshop 10-14jr
www.scapinoballet.nl 

12.05-12.35 

The Wall of Dance
www.thewallofdance.nl 

 

 

12.45-13.05  

The Monday Crew
themondaycrew4847@gmail.com 

12.45-13.15 

Muziekvereniging Vondel
www.harmonievondel.nl 

13.10-13.40 

Ghislaine Dance Company
www.ghislaine-dance.com 

13.20-14.20 

Scapino Dansworkshop vanaf 14jr
www.scapinoballet.nl 

13.45-14.15 

Popkoor B-Vocals
www.b-vocals.nl 

 

 

14.20-14.50 

Balletschool Nana Vanderpluym
www.cambre.nl 

14.25-14.55 

Spaanse Dansschool Ritmo Rosario
www.ritmorosario.nl 

15.00-15.30 

Popkoor d’Accord Breda
www.daccord.nl 

15.05-15.35 

Popkoor BSUR Breda
www.bsurbreda.nl 

15.35-16.05 

Dansstudio Nicole van Twist
www.dsnvt.nl 

15.45-16.15 

Zanggroep Stijlloos
www.zanggroepstijlloos.nl 

16.15-16.45 

Popkoor Njoy
www.popkoornjoy.nl 

16.20-16.50 

Groot Evenementenkoor Breda
www.grootevenementenkoor.nl 

 

 

16.55-17.15 

Dansschool Amapola
www.dansschoolamapola.nl 

 

 

 

 

 

Foyer 

 

Kleine Zaal 

11.00-11.25 

Opleidingsorkest Amor
Musae Prinsenbeek
www.amormusae.nl 

 

 

11.30-12.00 

The Songfactory
www.thesongfactory.nl 

11.30-11.50 

Stichting NoNonsense
www.stichtingnononsense.nl 

12.10-12.40 

Muziekvereniging Fidelis
www.muziekverenigingfidelis.nl 

12.00-12.30 

Vocaal Ensemble Novafonie
www.novafonie.nl 

12.50-13.20 

Duchess of Swing
www.duchessofswing.com 

12.35-13.05 

¡Vamos!

13.30-13.55 

Opstap en Opleidingsorkest
Harmonie Constantia

www.harmonie-constantia.nl 

13.10-13.40 

Gitaarschool Hilda Veen
www.gitaarschoolhildaveen.nl 

14.05-14.50 

Orkest Abdera met Boca Bella
corenalice@gmail.com 

13.45-14.15 

Vrouwenkoor Breda
www.vrouwenkoorbreda.nl 

 

14.20-14.50 

Kamerkoor Sempre Belle
www.semprebelle.nl 

14.55-15.25 

Gemengd Koor De Baronicas
www.baronicas.nl 

14.55-15.25 

Jongerenkoor Princenhage
www.jkpbreda.nl 

15.30-16.00 

Deep Water
arnold.dutour@gmail.com 

15.30-15.50 

Kikoba
www.kikoba.nl 

16.10-16.40 

Slide-O-Base
slideobase@gmail.com 

16.00-16.45 

Koor Odyssee Breda met
Saxofoonensemble Nieuwe Veste
www.koorodysseebreda.nl 

16.50-17.50 

Mencia Soulfactory
www.mencia.nl 

 

 

 

 

 

 

Buitenpodium 

 

 

13.00-13.30 

Taiko Breda
www.taikobreda.nl 

 

 

13.35-14.05 

Samba Band Percussẵo
www.percussao.nl 

 

 

14.10-14.40 

Ghislaine Dance Company
www.ghislaine-dance.com 

 

 

14.45-15.10 

KlaBavel
www.klabavel.nl 

 

 

15.15-15.35 

Breda City Pipes and Drums
bredacitypipesanddrums@gmail.com 

 

 

15.40-16.10 

Balletschool Nana Vanderpluym
www.cambre.nl